Pump IT

18.01.2023

PUMP it! je cvičenie pre ľudí bez rozdielu veku a pohlavia, ktoré využíva nástroj v podobe nakladacej činky, ale aj tradičné drepy, výpady, tlaky či zdvihy, ktoré sú zárukou precvičenia celého tela. Každý klient si podľa svojej výkonnosti a schopností volí svoje vlastné zaťaženie a preto je toto cvičenie vhodné skutočne pre každého, či s cvičením začínate, alebo máte za sebou dlhú históriu cvičenia a chcete si siahnúť na dno svojich síl.

Používaním nízkych váh s množstvom opakovaní ti PUMP it! dáva možnosť precvičiť všetky časti tela postupne a počas toho spáliť množstvo kalórií. Taktiež tónuje a tvaruje vaše telo bez toho, aby ste nabrali zbytočné objemy. Každá pesnička - iná partia svalových skupín. Takto si prejdeme celé telo.

PUMP it! učaruje najmä tým, ktorí nepreferujú aeróbne skupinové aktivity s choreografiami, a zároveň neradi sami cvičia v posilňovni. Odporúčame aj klientom, ktorí už majú vybudovaný svalový základ v posilňovni a chcú svaly ohraničiť a vyrysovať.Oproti posilňovaniu vo fitcentre má PUMP it! výhodu, že nemusíš rozmýšľať nad tým, ktoré cvičenie má nasledovať.

KOMBINOVANIE s inými cvičeniami.

PUMPit! precvičuje celé telo a je vhodné ho kombinovať s dynamickým kardiocvičením, ako napríklad Alpinning, FitBox, Jumping.

Chceš skúsiť Pump IT ale nie si u nás registrovaný/ná?

Pozri si časť : "Moje 1. cvičenie", alebo sa registruj online a rezevuj si svoje prvé cvičenie. REGISTRÁCIA TU.