Otázky a odpovede

1. Ako sa prihlásiť na prvú lekciu?

Na každú lekciu je potrebné vopred sa prihlásiť. Prečo? Z dvoch dôvodov. Kapacita každého cvičenia je limitovaná. Jednak, aby sme zabezpečili dostatočný komfort účastníkov a, samozrejme, pri lekciách, ktoré využívajú pomôcky sme limitovaní počtom pomôcok. 

Sú 2 možnosti ako si vytvoriť rezerváciu na svoju prvú lekciu.

  1. Zaregistruješ sa online a zakúpiš si permanentku. Výhody registrácie a permanentiek sú popísané nižšie. Zaregistrovať sa môžeš tu: Registrácia
  2. Ak sa nechceš registrovať a chceš si zaplatiť iba jednorázový vstup, tak rezerváciu si vytvoríš telefonicky na 0948 800 893, v takom prípade platia nasledujúce obmedzenia: Rezerváciu môžeš vytvoriť iba na jednu lekciu a to maximálne na 2 dni dopredu. K rezervácii je nutné uviesť svoje meno a tel. číslo, v prípade, že chceš rezervovať miesto pre známeho, potrebujeme, aby si uviedla aj jeho meno a tel. číslo.

Registrácia a permanentky

Čo získaš tým, že sa zergistruješ a zakúpiš si permanentku?

Získavaš predovšetkým výrazne lepšiu cenu všetkých cvičení, a to v závyslosti pre ktorú permanentku sa rozhodneš. Taktiež získavaš možnosť robiť si rezervácie online bez nutnosti telefonovať nám a na akékoľvek obdobie dopredu. Tieto rezervácie si potom spravuješ, môžeš ich rušiť, môžeš si vytvoriť rezervácie na niekoľko lekcií dopredu. Taktiež získavaš možnosť v prípade plnej lekcie dostať sa na tzv. Čakaciu listinu, kedy v prípade, že sa z lekcie niekto odhlási, tvoja rezervácia je na ňu automaticky doplnená. V prípade, že sa na lekciu nedostaneš, pošleme ti sms, aby si sa zbytočne neprehnala.

Permanentka prináša veľa výhod, preto ak chceš chodiť cvičiť pravidelne, odporúčame zaregistrovať sa a kupiť si permanentku.

2. Mám kartu MultiSport, ako to u vás funguje?

Kartu Multy Sport môžeš u nás vyžívať. Máš dve možnosti ako ju použiť.

  1. Zakúpiš si špeciálnu MS permanentku v hodnote 2 vstupov, alebo 4 vstupov. Využívaš rezervačný systém a rezervuješ si svoje cvičenia z tejto permanentky. Keď prídeš a predložíš MS kartu, my ti vstup vždy vrátime na tvoj účet. Takto to môžeš robiť dokola, pretože tvoje vstupy sa ti vždy vrátia na účet. Takže ich nikdy neminieš.
  2. Nechceš si kupovať permanentku. V takom prípade si svoje cvičenie musíš vždy objednať telefonicky. My ti rezerváciu vytvoríme, pri príchode predložíš kartu MultySport a za cvičenie už nič neplatíš. Rezervácie na 0948 800 893

2. Čo si na tréning priniesť?

Je to jednoduché. Čistú športovú obuv, športové oblečenie a uterák. A to najdôležitejšie, dobrú náladu! Aj keď ani tú nemusíš, my Ti ju spravíme :-)

3. Aké cvičenie si vybrať?

Odpoveď na túto otázku je závislá na mnohých faktoroch. V prvom rade je to motivácia, ktorá Ťa priviedla k cvičeniu. Niekto potrebuje len vyvetrať si hlavu, odreagovať sa, nadupať sa endorfínmi. V takomto prípade je to skutočne len na Tvojich sympatiách a preferenciách. Asi najlepšie je vyskúšať si všetko a rozhodnúť sa.

Iný prípad je, ak je Tvojou motiváciou redukcia hmotnosti a tvarovanie postavy. V takom prípade je nevyhnutné striedať dynamické cvičenia so silovými. Ak chcem dosiahnuť výsledky, musím striedať cvičenia. Medzi dynamické tréningy patria Jumping, Alpinning, Piloxing, FitBox. Medzi silové tréningy patria TRX, Funkčný Tréning, HIIT. To, prečo je dôležité striedať cvičenia a ako, Ti poradí Tvoj inštruktor. Nezabúdaj ale, že ak je tvojím cieľom redukcia hmotnosti a tvarovanie postavy, musíš kombinovať cvičenia! Samozrejme, základom je úprava stravovania.

Čo ak je lekcia plná?

Ak je lekcia, na ktorú sa chceš prihlásiť plná a si u nás zaregistrovaná, je možné prihlásiť sa na tzv. "Čakačku". Čakačka funguje tak, že v momente, keď niekto zruší svoju rezerváciu, systém Ťa automaticky posunie na jeho miesto a zašle Ťi sms so správou, že Tvoja rezervácia sa dostala do poradia a bola úspešná. SMS je zaslané na číslo, ktoré si zadala pri registrácií. Systém pracuje plne automaticky a všetko sa deje v reálnom čase. V prípade, že sa na lekciu nedostaneš Ťa tiež budeme informovať prostredníctvom sms, aby si sa zbytočne neprehnala. Tak sa smelo prihlasuj do čakačky, naše skúsenosti sú také, že aj piaty v poradí sa na lekciu môže dostať.

Potrebujem osobný prístup, poradiť. Poskytujete služby osobného trénera a poradenstvo?

amozrejme! Všetci naši inštruktori sú certifikovaní pre cvičenia, ktoré vykonávajú. Navyše je v našom tíme aj certifikovaná osobná trénerka a výživová poradkyňa, ktorá zostaví tréning s ohľadom na Tvoje ciele a prispôsobí ho Tvojim časovým možnostiam, či chceš trénovať dopoludnia alebo popoludní.

Taktiež je možné zapojiť sa do redukčného programu, ktorý je kompletným balíkom služieb vrátane stravy. Podrobne o službách osobného trénera a redukčných programoch sa dozvieš na tomto odkaze.