Ako si zarezervovať prve cvičenie

a ako to u nás funguje...

Na každú lekciu je potrebné rezervovať si miesto, keďže kapacita účastníkov je pre zabezpečenie tvojho komfortu obmedzená.

Sú 2 možnosti ako si vytvoriť rezerváciu na svoju prvú lekciu.

  1. Zaregistruješ sa online a zakúpiš si permanentku. Výhody registrácie a permanentiek sú popísané nižšie. Zaregistrovať sa môžeš tu: Registrácia
  2. Ak sa nechceš registrovať a chceš si zaplatiť iba jednorázový vstup, tak rezerváciu si vytvoríš telefonicky na 0948 800 893, v takom prípade platia nasledujúce obmedzenia: Rezerváciu môžeš vytvoriť iba na jednu lekciu a to maximálne na 2 dni dopredu. K rezervácii je nutné uviesť svoje meno a tel. číslo, v prípade, že chceš rezervovať miesto pre známeho, potrebujeme, aby si uviedla aj jeho meno a tel. číslo.

Registrácia a permanentky

Čo získaš tým, že sa zergistruješ a zakúpiš si permanentku?

Získavaš predovšetkým výrazne lepšiu cenu všetkých cvičení, a to v závyslosti pre ktorú permanentku sa rozhodneš. Taktiež získavaš možnosť robiť si rezervácie online bez nutnosti telefonovať nám a na akékoľvek obdobie dopredu. Tieto rezervácie si potom spravuješ, môžeš ich rušiť, môžeš si vytvoriť rezervácie na niekoľko lekcií dopredu. Taktiež získavaš možnosť v prípade plnej lekcie dostať sa na tzv. Čakaciu listinu, kedy v prípade, že sa z lekcie niekto odhlási, tvoja rezervácia je na ňu automaticky doplnená. V prípade, že sa na lekciu nedostaneš, pošleme ti sms, aby si sa zbytočne neprehnala.

Permanentka prináša veľa výhod, preto ak chceš chodiť cvičiť pravidelne, odporúčame zaregistrovať sa a kupiť si permanentku.