O nás

Sme športoví profesionáli a vieme, že skupinový tréning je lepší, ako cvičenie osamote. Tréning v skupine má silu, čaro, energiu, súťaživosť, prináša vyššie výkony. V skupine je tréning zábavnejší! Toto naše presvedčenie nás viedlo k vytvoreniu jedinečného športového centra, ktoré prináša klientom radosť z pohybu, vytvára miesto kde sa nadväzujú nové kamarátstva a spája ľudí s rovnakou vášňou, vášňou pre šport.

Sme lídrom v oblasti skupinového cvičenia v Žiline ale aj na Slovensku. Neustále sledujeme najnovšie trendy a následne ich prinášame našim klientom v podobe certifikovaných lekcií.

Prečo cvičiť v skupine?

Skupina Ťa posúva ďalej. Motivuje Ťa k vyšším, lepším výkonom, dáva Ti silu. Inštruktor robí všetko preto, aby z Teba dostal maximum, dozerá na to, aby cviky boli vykonávané správne, v poradí, vysvetlí ich. V skupine nikdy nie si sama.

Celé naše snaženie má za ciel priniesť ľuďom do života radosť z pohybu, prostredníctvom ktorého dosiahnu svoje vytúžené ciele. Či už ide o redukciu tuku, alebo si fitness nadšenec a hľadáš miesto kde môžeš stretnúť podobne zmýšľajúcich ľudí.

Najdôležitejšia je pre nás kvalita, čistota a rozmanitosť!

Kvalita používaného náradia a kvalita samotného cvičenia a inštruktorov. V prvom rade garantujeme, že všetci naši inštruktori sú odborne kvalifikovaní a snažia sa Ti odovzdávať maximum kvality, energie a vedomostí, ktoré si priniesli zo školení.

Čistota prostredia, šatní, spŕch a náradia.

Rozmanitosť v podobe širokej škály cvičení, v ktorej si každý má možnosť nájsť to "svoje". Či už je to energické cvičenie zamerané na spaľovanie tukov a spevnenie problémových partií, alebo silovo-dynamické, resp. len silové cvičenie, ktoré spevní Tvoje telo, zlepší skladbu svalstva a celkovo zlepší držanie celého tela.

Neustále prinášame nové trendy v cvičeniach. Pravidelne navštevujeme rôzne školenia, workshopy alebo inspiration dni, keďže aj svet fitness napreduje neuveriteľne rýchlym tempom. Príď si vyskúšať jedno z našich cvičení a uvidíš, že kto raz vyskúša, ináč už nechce!